4.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
23 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Katka & Patrik
Katka & Patrik
1 měsíc před

Doporučujeme Dj Ali všemi deseti 🙂 perfektní domluva, soběstačný, dokáže přesně vychytat atmosféru a udržet zábavu v plném proudu až do rána 🙂

Monča & Víťa
Monča & Víťa
5 měsíců před

Dali jsme na doporučení a rozhodně to stálo za to. Domluva byla skvělá – nebyl problém se v Brně potkat osobně. Nachystali jsme si playlist a DJ dle aktuální situace hrál, co se hodilo, případně přidával vlastní, které seděli k našemu stylu, hrál i na přání. Byl i blok pro děti s héliovými balónky. Hrál až do noci, dokud všichni hosté neodešli. Zastoupil i funkci moderátora, když jsme potřebovali cokoli uvést nebo hostům předat info. Na všem se dá domluvit, my chtěli pořádnou párty a té se nám dostalo 😀 A třešničkou na dortu byly světelné efekty a kouřová mlha.
Děkujeme

Kája & Mara
Kája & Mara
8 měsíců před

Na Jirku jsme dostali doporučení. A musíme říct, že to byla nejlepší volba. Rychlá domluva, u kávy jsme doladily detaily ohledně playlistu. Hrál písničky námi dopředu domluvené, na přání a hlavně odhadne právě věkovou kategorii na parketu a podle toho hrál. Byli jsme nadšení a hosté na svatbě také. Ještě jednou moc děkujeme a až bude další příležitost k oslavě, svatbě,.. tak víme na koho se obrátit. DOPORUČUJEME!!!

Petra a Tomáš
Petra a Tomáš
1 rok před

Pokud chcete mít skvělou svatební párty, obraťte se na DJ Aliho! Narazili jsme na něj na svatbě Oweisových a hned jsme věděli, že ho na té naší chceme taky :D. Komunikace byla milá a profesionální, námi vybraný playlist doplnil „svými“ písničkami i songy na přání, takže bylo až do rána na co tančit. Děkujeme a vřele doporučujeme 🙂

Petra a Roman Karafiátovi
Petra a Roman Karafiátovi
1 rok před

Když jsme plánovali svatbu, tak DJ Ali byl pro nás jasná volba! 🙂 Zažili jsme ho už na několika svatbách, takže jsme věděli, co můžeme čekat. Domluva byla rychlá a naprosto bez problémů, ve stejném duchu se pak nesla i celá svatební party. DJ hrál jak námi vybrané písničky, tak písničky na přání a vytvořil super atmosféru, díky které měl plný parket až do konce 🙂 Tímto ještě jednou děkujeme!

Kamil a Kristýna Oweisovi
Kamil a Kristýna Oweisovi
2 let před

Naprosto skvělý DJ, který v ničem nezklamal a domluva byla naprosto parádní -rychla, jasná a bezproblémová. Na svatbě hrál nejen naše písničky, ale i pár svých hitovek, které perfektně zapadly do našeho stylu. Dokázal roztančit celou svatbu a všichni si jej chválili. Lepší volbu jsme nemohli udělat a ještě jednou děkujeme!

Určitě všem doporučuji!

Erika a Jakub Pavkovi
Erika a Jakub Pavkovi
3 let před

Dj Ali je skvělý ve své práci! Vše jak jsme se domluvili, písničky podle našeho výběru i podle aktuální nálady. Ozvučení, hélium, vše dokonalé a můžeme jen doporučit dále! 🙂

Kamča a Tom Hanzlovi
Kamča a Tom Hanzlovi
3 let před

25.7. 2020 – Nám hrál DJ Ali na naší svatbě, super domluva, nazvučeni při obřadu všechno proběhlo na jedničku i co se týče změn na poslední chvíli, tak vyšel vstříc. Zahrál cokoliv na přání 🙂 Všichni se bavili, tančili a co se týče moderování zvládl vždy na jedničku když byla potřeba.
Dala sem na doporučení mého bratrance Dj GeGiho a mohu jen doporučit dál. Děkujeme ještě jednou 🙂

Lucie
Lucie
4 let před

DJ Ali hrál a zajišťoval ozvučení na našem vánočním setkání zaměstnanců (celkem asi 250 lidí). Písničky na přání mu nedělaly problém, komunikace ohledně přípravy apod. byla na jedničku. Všichni si večer moc užili a nikdo si na hudbu nestěžoval, jak bývá při takovém množství lidí většinou zvykem. Takže moc děkujeme a určitě doporučujeme.

Verča a Slávek
Verča a Slávek
4 let před

DJ Ali nam hral na svatbe v srpnu 2019. Meli jsme asi 100 hostu a svatba se konala venku v prirode. Ozvucil nam i obrad. Jakekoliv prani splnil, komunikace byla rychla, jasna a byli jsme nad miru spokojeni, jelikoz byli spokojeni i nasi hoste. Pisne na prani plnil trpelive at jiz od deti ci duchodcu

Nikola Chýlková
Nikola Chýlková
4 let před

Zdravím všechny. Jirka byl naším hudebním průvodcem celou noc až do rána a bylo to naprosto boží.Vite jak to je, kamarádka doporučila kamaráda a plán byl na světě.Bez problémů cokoliv ba naopak byl ještě nápomocnej nám těm méně zdatným s elektronikou.Takže, Jirko ještě jednou moc děkujeme a snad brzy nashle na dalších oslavách.

Verča a Tom Andrlíkovi
Verča a Tom Andrlíkovi
4 let před

Jirka nám hrál na svatbě, byla s ním velmi dobrá domluva, neměl problém zahrát cokoliv, a to bylo super. Vyšel nám vstříc i při nazvučení obřadu.
Všichni byli spokojeni včetně nás. Jirku můžeme jen doporučit.

Zdeněk a Monča
Zdeněk a Monča
4 let před

Přesně, jak už psali ostatní, na svatbu jsme lepšího DJ vybrat nemohli, ale to nám bylo jasné už po první schůzce, díky jeho pozitivnímu a přátelském přístupu.
Dali jsme na doporučení a udělali jsme dobře. Domluva byla rychlá a jasná a všechno probíhalo hladce.
Hlavně Jirka dokázal celou dobu bavit lidi a tak to má být. Písničky na přání mu nedělaly žádný problém a zahrál všechno od metalu až po Vondráčkovou

Monika & Honza
Monika & Honza
4 let před

DJ Ali nam hral na svatbe a musim rict, ze lip jsme si vybrat nemohli. Byl vemli komunikativni, poustel vse, co si svatebcane prali, vse mel pripravene na 1. Meli jsme id nej i plizivou mlhu a barevna svetla neskutecne. Jirku velmi doporucuji!!! Az budeme delat nejakou akci a budeme chctir hudbu a moderatora, bereme opet DJ Ali!!! Jirko, moc ri dekujeme za uzasnou cast vecera!!! 😉

Marie Cejnková
Marie Cejnková
5 let před

Až budete vybírat DJe na jakoukoliv akci tak Jirku můžu vřele doporučit… neměla jsem jedinou výtku. Sám za sebe mluvil parket který byl pořád plný díky perfektní domluvě před akcí a připravenosti hudby do každého detailu. Moc příjemně mě překvapilo zařazení dětských písní na začátku programu, to bylo velmi milé a děti byly šťastné. Poté se vystřídaly všechny žánry a lidé tančili a byli moc spokojeni…myslím si že nejlepší vizitkou je to , že mě lidé prosili o kontakt pro objednání na svou akci. Děkuji velice, že díky tobě na svou oslavu nikdy nezapomenu.

Julča a Petr Pluskalovi
Julča a Petr Pluskalovi
5 let před

Děkujeme Jirkovi za fantastickou hudební atmosféru a skvělou zábavu 🙂 Vyhověl písničkám na přání a úspěšně svým hudebním vkusem udržoval plný taneční parket 🙂 Velice doporučujeme pro Vaši svatbu!

Tomšejovi Anna a Stanislav
Tomšejovi Anna a Stanislav
5 let před

Za povedenou svatební oslavu značně vděčíme také DJovi. Od všech hostů jsme měli na hudbu jen pozitivní a velmi pochvalné reakce a to je v tomto oboru dost výjimečné.
Jirka byl profesionální. vyborně nachystaný, naprosto bezproblémově všechno zařídil sám…

Děkujeme a doporučujeme dál

Michal P.
Michal P.
6 let před

Jirka byl na svatbě úplně super, skvělá domluva ještě před svatbou, profík během svatební zábavy, program, hudba, vše úplně super. Jirkovi moc děkujeme a ostatním jen doporučujeme!

Adéla a Radek Holčákovi
Adéla a Radek Holčákovi
6 let před

Jirka byl pro náš svatební den jasnou volbou, a to nejen pro jeho dlouholeté zkušenosti. Je to sympaťák a profík na svém místě! Nerozhodí ho ani když ho starší generace okřikne, ať vypne ten kravál, protože si chtějí „zabékat“ 🙂 Výběr hudby a vystupování na jedničku, což dokazuje i fakt, že jsme na něj od spousty hostů dostali kladné hodnocení – např. se slovy: „toho chci na své svatbě taky!“. O zábavu bylo postaráno také díky heliu, které nám zařídil předem. Jirko, ještě jednou MOC DĚKUJEME za vše.

Wiesnerovi
Wiesnerovi
6 let před

Navzdory deštivému počasí jsme prožili naprosto úžasný svatební den a podle reakcí našeho okolí si naši svatebčané užili celý den úplně stejně jako my. Odpolední, večerní a noční až ranní skvělou atmosféru má z veliké části na svědomí náš úžasný DJ Jirka, kterému bysme touto cestou chtěli moc poděkovat! Je jasné, že hudba hodně ovlivní náladu hostů a celkovou zábavu. Svatební publikum většinou bývá o to nevděčnější, protože se skládá z různých věkových kategorií…A my jsme situaci ještě maličko ztížili i tím, že mezi kamarády máme jak fanoušky české popové scény a diskotékové taneční klasiky, tak metalisty a vyznavače „tvrdšího hudebního stylu“. Je to skoro až nemožné, ale bavili se opravdu všichni a končilo se k páté hodině ráno. Pozitivní ohlasy sbíráme ještě pár týdnů po svatbě – zatancovali si úplně všichni, i ti, co běžně netančí 🙂 Pokud svatební den chcete zakončit skvělou party, na kterou budou všichni zúčastnění vzpomínat, tak neváhejte! 🙂 Pokud se Vám podaři si Jirku zajistit, o zábavu už si starosti dělat nemusíte!

J+P Horváthovi
J+P Horváthovi
6 let před

Moc děkujeme Jirkovi za příjemnou a profesionální spolupráci na svatbě, výběr hudby a sympatické vystupování si pochvalovaly všechny generace. Třešničkou na dortu bylo karaoke, u kterého se všichni skvěle bavili.

Andrea Nováková
Andrea Nováková
7 let před

Spolupráce s Jirkou byla perfektní.Naše svatba proběhla naprosto skvěle a velké díky patří právě jemu.Profesionální přístup,výborná komunikace,vše zajistil dokonale a pro nás absolutně bez starostí:).

Veronika Exlerová
Veronika Exlerová
7 let před

Skvělý DJ, který díky svému profesionálnímu přístupu dokázal na naší svatbě vykouzlit perfektní atmosféru, na kterou budou ještě všichni dlouho vzpomínat.

23
0
Would love your thoughts, please comment.x